Ayaz Coşkun Sigorta

Zorunlu Trafik Sigortası

Aracınızı Korur.Trafik Sigortası

Yasal bir zorunluluk olan Trafik Sigortası; poliçe kapsamında yer alan aracınızı kullanırken bir kazaya karışarak üçüncü şahısların bedeni veya maddi zarara uğramasına sebebiyet vermeniz halinde size yöneltilebilecek hukuki sorumluluklarınızı güvence altına alır. Siz de Ayaz Coşkun Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası yaptırın; trafiğe güvenle çıkın.

Teminatlar

Zorunlu Trafik Sigortası Teminatlar
Maddi Zararlar Teminatı
Sağlık Giderleri Teminatı (Sağlık giderleri teminatı Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğundadır.)
Sürekli Sakatlık Teminatı
Destekten Yoksun Kalma (Vefat) Teminatı

Sıkça Sorulan Sorular

Maddi Zararlar Teminatı: Zarar gören araçta meydana gelen değer kaybı dahil oluşan maddi zararları karşılar.
Sağlık Giderleri Teminatı: Üçüncü kişinin trafik kazası dolayısıyla bedenen eski haline dönmesini teminen protez organ bedelleri de dahil olmak üzere yapılan tüm tedavi giderlerini içeren teminattır.(Sağlık giderleri teminatı Sosyal Güvenlik Kurumunun sorumluluğunda olup ilgili teminat dolayısıyla sigorta şirketinin ve Güvence Hesabının sorumluluğu 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 98 inci maddesi hükmü gereğince sona ermiştir.)
Sürekli Sakatlık Teminatı: Üçüncü kişinin sürekli sakatlığı dolayısıyla ileride ekonomik olarak uğrayacağı maddi zararları karşılar.
Destekten Yoksun Kalma (Vefat) Teminatı: Üçüncü kişinin vefatı dolayısıyla ölenin desteğinden yoksun kalanların destek zararlarını karşılar.

Satmış olduğunuz aracınız ile aynı kullanım tarzına sahip yeni bir araç almanız halinde hak kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimi yeni aracınızın sigorta poliçesinde de devam edecektir. Firma adına tescilli araçlarda bu kural uygulanmaz.

Hak ettiğiniz hasarsızlık indirimi sigorta şirketini değiştirseniz bile devam etmektedir.

Aracın hasar geçmişi
Kullanım tarzı
Ruhsat sahibi bilgileri
Plaka il kodu
Sigortalı ikametgah ili
Poliçenin zamanında yenilenmesi veya yenilenmemesi (Trafik sigortası yaptırılması zorunlu bir sigorta olduğundan zamanında yenilenmeyen poliçeler için süre (gecikme) sürprimi uygulanmaktadır.)

Bizi Arayın Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk mutluluk duyarız.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın (0216) 390 48 81
İletişime Geçin

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0

Çalışma Arkadaşı

0

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

11550

Mutlu Sigortalı