Hakkımızda

Bizi tanıyın.

Biz Kimiz?

Sigorta Ortağınız

2014 yılında kurulan firmamız profesyonel yönetimi, deneyimli personeli ve işbirliği içerisinde olduğu sektörün öncü sigorta şirketleri ile müşterilerine doğru sigortacılık hizmeti ve danışmanlığı sunma vizyonu yüklenmiş, tüm plan ve yatırımlarını buna göre yapmış olan bir sigorta acentesi kuruluşudur.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayıp, mümkün olabilecek en ekonomik çözümleri sunabilmek için hizmet vermekteyiz. Ayaz Coşkun Sigorta size özel müşteri temsilcileri ile danışmanlık, poliçe tanzimi ve hasar aşamasında hizmet sunmaktadır.
Şirket politikamız gerek satış öncesi gerekse satış sonrasında kesintisiz en kaliteli hizmeti ve danışmanlığı müşterilerine sunarak tercih ve tavsiye edilen bilinilirliği, güvenilirliği ile marka haline gelen bir kurum olmaktır.

Ayaz Coşkun Sigorta

Neler Yaptık?

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0k

Çalışma Arkadaşı

0m

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

2

Mutlu Müşteri

Trafik ve Kasko

Hasar durumlarında karşı tarafta oluşan maddi ve bedeni zararları güvence altına alan ve karşı taraftaki hasarları ödeyen bir sigorta ürünüdür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile Sgk anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tahlil ve ameliyatlarda ekstra ücret ödemeyin.

Konut Sigortası

Evinizi, eşyalarızı ve ailenizi yangından, hırsızlıktan, depremden su baskını gibi dpğal afetlere ve risklere karşı koruma ve güvenceye alır.