Ayaz Coşkun Sigorta

Oto Plaza Paket Sigortası

Sizi Korur.Oto Plaza Paket Sigortası

Oto plaza, galeri veya oto servis işletmecisiyseniz, karşılaşabileceğiniz riskler için tek bir poliçe ile koruma sağlayan Oto Plaza Paket Sigortası tam size göre!
İş alanınıza özel olarak oluşturduğumuz Oto Plaza Paket Sigortası ile işletmenizi olduğu kadar müşterilerinizi ve onların araçlarını da güvence altına alabilir, sunmuş olduğumuz geniş kapsamlı ek teminatlarımız ile avantaj yaratan çözümler sunabilirsiniz.
Oto Plaza Paket Sigortası ile hemen tanışın, güvende olmanın rahatlığını yaşayın.

Teminatlar

Yangın, yıldırım, infilak
Deprem
Dahili su
Duman
Fırtına
Kar ağırlığı
Yer kayması
Yakıt sızması
Taşıt çarpması
Enkaz kaldırma masrafları

Sıkça Sorulan Sorular

Açıkta muhafaza edilen araçlar, poliçede belirtilen sigorta bedellerine dahil edilmiş olması kaydı ile riziko mahallinde, bekçi ve/veya güvenlik görevlisi ve tel örgü ve/veya çevre duvarı koruması bulunması kaydı ile poliçe kapsamına dahil edilmiştir.

Sigortalının satış amacıyla sergilediği sıfır model araçların sigortalının yetkili personeli nezaretinde müşteriler tarafından poliçede gösterilen güzergah (km limiti) içerisindeki yapılacak tanıtım sürüşlerinde aracın sadece çarpma, çarpılma, devrilme yanma sonucu oluşabilecek kasko zararlarını (hırsızlık hasarları hariç olmak üzere) olay/araç başı ve poliçe süresince 50.000 TL limitle, Kasko Sigortası Genel Şartları’nın uygulanabilir hükümleri, özel şartlar ve aşağıda belirtilen muafiyet hükümleri dahilinde teminata dahil edilmiştir. Her bir hasarda araç başına 250 TL tenzili muafiyet uygulanacaktır.

İşyerinizi sigorta ettirirken, bina sigorta bedelinin tespitine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bina sigorta bedeli, sigortalanacak yerin yapı tarzına göre yeniden inşaası için gereken maliyettir. Sigorta işleminin hiçbir zaman satış bedeli üzerinden yapılmaması gerekmektedir. Arsa bedeli bina sigorta bedeline eklenmemelidir. Sigortalı yerde yapılmış olan dekorasyon da söz konusu ise dekorasyona ait sigorta bedeli bina sigorta bedeline eklenebilir. Demirbaş, makina, emtea gibi kıymetlerin sigorta bedelinde sigortalının beyanı dikkate alınır. Ancak hasar anında sigortalı malın faturası, envanter kayıtları gibi evraklar talep edilebilir.

Bizi Arayın Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk mutluluk duyarız.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın (0216) 390 48 81
İletişime Geçin

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0

Çalışma Arkadaşı

0

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

11550

Mutlu Sigortalı