Ayaz Coşkun Sigorta

Nakliyat SigortasıNakliyat Sigortası

Taşınan bir yükün varacağı noktaya zamanında ve uygun koşullarda ulaştırılması büyük sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğu yerine getirirken, meydana gelebilecek olumsuz durumların da göz ardı edilmemesi gerekir.
Nakliyat Emtea Sigortası ile herhangi bir yükünüzün nakil vasıtalarıyla (denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alıyoruz.
Nakliyat Emtea Sigortası yaptırın, beklenmedik hasar ve kayıpların yükünü bize bırakın.

Teminatlar

Tam Ziya:Malın taşıma aracı ile birlikte tüm değerini yitirecek şekilde tamamen zarar görmesi riskine karşı güvence sağlar.
Dar Teminat: Malın tam ziya ile tamamen zarar görmesi riskine ek olarak, taşımayı gerçekleştiren aracın uğrayacağı kazalar (karaya oturma, alabora olma, çatışma, devrilme, hattan çıkma gibi), yangın, infilak gibi kısmi rizikoların da teminat altına alındığı teminat türüdür.
Geniş Teminat:Beklenmeyen ve öngörülemeyen ani bir kaza ve/veya olay neticesinde sigorta konusu yükte meydana gelebilecek her türlü fiziksel hasar ve kayıpları teminat altına alır ve "bütün rizikolara" karşı malınızı güvence altına almanızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Emtea Sigortası, herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

Yer altı tankı delinmesi sonucu mal kaybı
Pompacı üzerindeki para
Markette satılan emteaların aşırılma sonucu çalınması
Yeni yatırımlar için otomatik teminat
Eksik sigortaya karşı koruma
Alternatif iş yeri masrafları
Kira kaybı
Kazı sonucu yer kayması
Dolu
İzolasyon eksikliği
Çalışanlara ve müşterilere ait eşyalar
Sprinkler sızıntısı teminatı
Hasar sonrası mimar, mühendis danışmanlık masrafları
Elektrik hasarları
İçe çökme hasarları
Arızi/ geçici inşaat işleri
Direkt fiziksel hasarlar

Akreditif şartı olarak genellikle %10 olarak belirlenen bu son menfaat, malın ithalatçının bu alışveriş sonundaki kar beklentisini ve diğer bazı görünmeyen masrafları ifade etmektedir.

Kati
Geçici poliçe (flotan poliçe)
Abonman poliçe
Blok poliçe

Nakliyat Emtea Abonman Sözleşmesi, ticari bir işletmenin bir yıl boyunca gerçekleştireceği tüm sevkiyatlarını teminat altına alan bir sigorta türüdür. Yıllık peşin sigorta güvencesi sağlar. Yıllık sevkiyat kapasitesine göre (sigorta bedelleri itibariyle) sigorta fiyatlarında indirim sağlar.

Bizi Arayın Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk mutluluk duyarız.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın (0216) 390 48 81
İletişime Geçin

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0

Çalışma Arkadaşı

0

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

11550

Mutlu Sigortalı