Ayaz Coşkun Sigorta

Eşya Sigortası

Eşyalarınızı ve sizi korur.Eşya Sigortası

Evdeki eşyaları sigortalatmak, geleceğinize yapacağınız en önemli yatırımlardan birisidir. Yangın, deprem, hırsızlık gibi istenmeyen durumlara karşı eşyalarınızı koruyan Konut Eşya Planı, Ayaz Coşkun Sigorta güvencesiyle yanınızda! Eşya sigortası fiyatlarını öğrenmek, sigorta teklifi almak için ürünümüzü inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teminatlar

Yangın ve Ek Teminatları
Deprem
Hırsızlık
Kiracının Boya/Badana Masrafları

Sıkça Sorulan Sorular

Kiracı veya ev sahibi ayrımı olmadan, ev eşyalarını sigortalatmak isteyen tüm müşteriler üründen yararlanabilmektedir.

Ürün kapsamında, sadece sizin değil birlikte yaşadığınız aile bireylerinin ve çalışanlarınızın eşyaları da teminat altına alınmaktadır.
10.000 TL ve 35.000 TL arasında değişen 5 farklı teminat limiti alternatifinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.
Konut Eşya Planı ürününden uygun taksit alternatifleri ve prim ödeme seçenekleriyle kolayca faydalanabilirsiniz.

Evdeki eşyalarınızı sigortalatmak için 10.000 TL ile 35.000 TL’lik teminat limitleri aralığında değişen beş farklı limit paketinden birini seçebilirsiniz. Konut Eşya Planı sigortası fiyatınız seçtiğiniz pakete göre değişiklik gösterecektir. Özetle konut eşya sigorta teklifiniz seçtiğiniz limite göre belirlenecektir.

Bizi Arayın Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk mutluluk duyarız.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın (0216) 390 48 81
İletişime Geçin

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0

Çalışma Arkadaşı

0

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

11550

Mutlu Sigortalı