Ayaz Coşkun Sigorta

Acil Vakalar Sağlık Sigortası

Sizi Korur.Acil Vakalar Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortanızı şimdi yaptırın, emin ellerde olmanın tadına varın.

Hayat güzel ama aynı zamanda öngöremediğimiz risklerle dolu… Zaman zaman bu riskleri düşünüp endişelenmekte haksız sayılmazsınız. İşte tam da bu endişelerinizi maddi açıdan hafifletecek bir çözümümüz var: Acil Vakalar Sigortası (AVS). Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan hastalık ve/veya kaza halinde, ihtiyacınız olan acil tedavi masraflarını karşılıyoruz. Siz de AVS yaptırın, yaşanabilecek ani durumlarda mali açıdan kendinizi güvence altına alın.

Teminatlar

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tanımlanmış olan ve “Acil Durum” olarak değerlendirilen haller:

Suda boğulma
Trafik kazası
Terör, sabotaj, kurşunlama, bıçaklama, kavga vb.
Tecavüz
Yüksekten düşme
Ciddi iş kazaları, uzuv kopmaları
Elektrik çarpması
Donma, soğuk çarpması
Isı çarpması
Ciddi yanıklar
Ciddi göz yaralanmaları
Zehirlenmeler
Anafilaktik şok
Omurga ve alt - üst ekstremite kırıkları
Kalp krizi, hipertansiyon krizleri
Akut solunum problemleri
Şuur kaybına neden olan her türlü organik kusur
Ani felçler
Ciddi genel durum bozukluğu
Yüksek ateş (39.5°C ve üzeri)
Diabetik ve üremik koma
Genel durum bozukluğunun eşlik ettiği dializ hastalığı
Akut batın
Akut masif kanamalar
Menenjit (beyni saran zarların iltihabıdır)
Renal kolik

Sıkça Sorulan Sorular

Acil Vaka Sağlık Sigortası ile hiç beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilecek, Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan hastalık ve/veya kaza halinde, ambulans hizmeti sağlıyor ve tedavinizi güvence altına alıyoruz.

Sağlık Sigortası Genel Şartları'na ek olarak; bir hastalık ve/veya kaza halinde, Sağlık Bakanlığı'nca ruhsat verilmiş her tür özel veya resmi sağlık kuruluşunda acil durum tedavileri ile ilgili hayati tehlikeyi atlatması (stabil hale gelmesi) için gerekli olan tedavi giderleri sertifikada belirtilen teminat, limit ve katılım oranları doğrultusunda özel ve genel şartlara uygun olarak karşılanır.

Poliçe, 14 günden büyük bebekler ve 66 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alır. Sigorta Ettiren'in 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 0-18 yaş arası çocuklar ise aile kapsamında ve/veya kanunen bakmakla yükümlü en az bir kişi ile teminat kapsamına alınabilir. Talep edilmesi durumunda, bakmakla yükümlü olduğunuz evlenmemiş, öğrenim gören (belgelenmesi şartı ile) çocuklarınız 24 yaşına kadar poliçe kapsamında teminat altına alınabilir.

Tedavilerinizde anlaşmalı olmayan bir kuruluşu tercih ettiğinizde evraklarınızı ve faturanızı şirketimize ulaştırdığınızda harcamalarınız; ödeme oranınız, poliçe özel ve genel şartlar ile sertifikanızda belirtilen teminat ve limitler dahilinde karşılanmaktadır.

Bizi Arayın Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk mutluluk duyarız.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın (0216) 390 48 81
İletişime Geçin

0

Anlaşmalı Sigorta Acenteliği

0

Çalışma Arkadaşı

0

Bölgesel Birincilik

0k

İmzalanan Sözleşme

0

Şehir

11550

Mutlu Sigortalı